Ship Anchor

wtorek, 6 stycznia 2015

Na siłę.

Witam w nowym roku, tak wiem długo nas nie było ,ale wątpię żeby ktoś się stęsknił.

Ostatnio bywa różnie, raz trochę lepiej raz trochę gorzej.

Nie posiadam siły, motywacji,entuzjazmu i pozytywnej energii.

Nowy rok? Nowe postanowienia? Błagam ile z nich spełnicie?

Osobiście uważam ,że takie postanowienia jak "schudnę" ,"nie będę przeklinać","będę dla wszystkich miłą" są beznadziejne. Dlaczego?

 Otóż dlatego,że chudnąc nie staniecie się 'lepszymi' ok jeśli ktoś ma taką potrzebę ,ale gdyby na prawdę by wam na tym zależało,to nie odkładałybyście tego na "od tego roku" a zaczęły ćwiczyć już wcześniej.


Przestaniecie przeklinać i będziecie się silić jak coś opowiedzieć emocjonalnie powstrzymując się od przekleństw, wkurzone będziecie mówić to w myślach ,ale po co? Ludzie wolą znać innych takich jacy są na prawdę ,a nie takich jakich udają.


Będziesz dla wszystkich miła? Kiedy ktoś Cię zrani też? W momencie , gdy Cię obrazi? Nie masz ochoty mu przylać? Powiedzieć co o nim sądzisz?


Nie bierzcie tego zbyt dosadnie. Nie mówię ,że te zachowania są w porządku,ale  jeśli tacy jesteśmy to jesteśmy i nie powinniśmy zmieniać się dla kogoś na siłę.


Jesteśmy tylko ludźmi do cholery , a nie jakimiś pieprzonymi ideałami.

Mam mdłości widząc te wszystkie idealne blogerki,vlogerki i Bóg wie co jeszcze.
Wszystkie takie same. Koczki, koszule, trampeczki. Ich styl? Nie ma sprawy , ale czemu wszystkie wyglądają tak samo skoro to jest ich INDYWIDUALNY styl? A gdzie się on podziewa , kiedy nadchodzi moda na inne rzeczy?

Zróbcie coś dla siebie, chociaż raz zadbajcie o SWOJE potrzeby , a nie o innych.Niech ten rok należy do Was :) / Hard


2 komentarze:

 1. Ja, cóż, chudnąć nie chcę, a mięśnie wyrabiam już od paru miesięcy - od nowego roku tylko wzmocniłam treningi c:
  przeklinać będę, a co! A miła to ja jestem aż nazbyt.
  I fakt. Większość blogerek jest takie same. Niestety.

  http://immortal-hell.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Ej no, ja tęskniłam xD Znaczy nie żeby coś, ale lubię czytać waszego bloga ;) Co do postanowień to żadnych nie mam, bo jeżeli będę chciała coś zmienić to mogę to zrobić w każdej chwili, nie potrzebuję czekać do nowego roku czy miesiąca :P No niestety, większość blogerek jest taka sama, ja mam nadzieję, że chociaż trochę się wyróżniam, tak czy inaczej za żadną modą na pewno nie podążam xD Bycie miłym? Ale tak dla wszystkich? Nie, to nie na moje nerwy :P
  pusta-szklanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń